Léto se kvapem blíží a každý chce mít štíhlou postavu do plavek. Diety, hladovění, hodiny v posilovně a stále žádný výsledek? Navíc máte stále pocit hladu a necítíte se dobře? Jestliže si po neúspěšných pokusech říkáte, že už žádnou dietu nezkusíte a do plavek v létě jednoduše nepůjdete, měli byste ještě vyzkoušet jeden typ diety, která se vám může osvědčit, zkuste KetoDiet.

Co je to KetoDiet?

ketodietJedná se o proteinovou dietu, která je nejen účinná, ale také velmi rychlá. Proteinová dieta je velmi oblíbeným způsobem hubnutí po celém světě. Je založena na tom, že se primárně začnou spalovat tuky, ale svalová hmota se vám nebude zvyšovat, jednoduše zůstává zachována.

Zásadní věcí je, že během této diety je zakázán jakýkoliv příjem sacharidů a tuků. Obáváte se, že když nebudete přijímat žádné tuky ani cukry, budete mít pocit hladu a nedostatek energie? Není tomu tak, tělo začne v této situaci využívat zásobní tuk, kterého se právě chcete zbavit. Tomuto jevu ve vašem metabolizmu se říká ketóza, díky ketolátkám, které se uvolňují, nebudete mít pocit hladu. Dokonce se budete cítit plní energie a náhle pocítíte díky tomu i dobrou náladu.

Jestliže si myslíte, že vaše hubnutí skončí jo-jo efektem, u KetoDiet se obávat nemusíte. Součástí této diety je takzvaný návratový krok, kdy se pozvolna vracíte ke konzumaci cukrů i tuků, ale velmi pozvolna. Což zaručuje udržení váhového úbytku dlouhodobě.

KetoDiet se skládá ze 3 fází

Prvním krokem je rychlá redukce tukové tkáně, druhý krok je stabilizace a návrat k racionálnímu jídelníčku a třetí, finální krok, je dlouhodobé udržení dosažené hmotnosti.

Jestliže se chcete dozvědět víc o tom jak zhubnout, navštivte webové stránky KetoDiet, kde se můžete dočíst, jak postupovat a jak svůj jídelníček přesně upravit. Nutná je před zahájením diety, ale také konzultace s vaším lékařem, na což je důležité myslet, protože zdraví je na prvním místě.

Zanechte komentář