Parfém je bezpochyby stejně důležitý, jako upravené vlasy a dokonalý make-up. Vědět bychom ale měli, že ne každá vůně se hodí pro jarní nebo dokonce letní období. Vášnivé, těžké parfémy si nechte na zimu. Není pravda, že parfém musíte vypotřebovat a tak používáte vyloženě zimní vůně i v létě. Vždy kupujte parfémy s dostatečně dlouhou dobou použitelnosti a pak si můžete dovolit zimní parfém začátkem jara odložit a vytáhnout ho zas až na podzim. Výhod to má hned několik.

1.nebudete vonět nepatřičně
2.parfém se vám při střídání neomrzí

Možná vás napadne, že jako naprostý laik letní parfém na první pohled nebo přivonění nepoznáte. Některé letní parfémy mají dobu, na kdy jsou určeny přímo v názvu, například Eternity Summer a podobně. Orientovat se můžete také podle slov aqua, light a podobně. Co se barev flakonů jarních a letních parfémů týče, jsou většinou průzračné nebo světle modré. Naopak zimní parfémy jsou do žluta a červena.

A jaké letní parfémy jsou v kurzu toto léto?

letni parfemyTuto sezónu je stejně jako v několika předcházejících, číslem 1 parfém Dolce&Gabbana Light Blue. Hodí se pro mladé slečny stejně jako pro vyzrálé dámy. Na každé kůži voní jinak, ale vždy nádherně, jemně a čistě. Právě pro neodolatelnou čistou vůni je tolik oblíbený. Jelikož se zdaleka nejedná o novinku, seženete tento parfém za super cenu. Udělat si tedy radost může každá z nás. K dostání je navíc v různě velkých flakóncích. Dokoupit můžete také tělové mléko a další výrobky dané řady. Stejně tak není žádnou novinkou ani parfém Versace Versense, který byl uveden na trh již v roce 2009. Svěží vůně se hodí zejména pro aktivní, smyslné ženy.

Pokud chcete přece jen změnu, zkuste letní vůni Armani Acqua di Gioia, kterou jistě znáte z reklamy. Opět se jedná o lehkou vůni vhodnou pro teplé období. Vůně navozuje klid a harmonii a je inspirována přírodou. Třebaže byla uvedena na trh v roce 2010, u nás se začala prodávat později, proto ji klidně můžeme zařadit mezi žhavé novinky tohoto léta.

Zanechte komentář