nakup vlasove kosmetikyKaždý chce mít krásnou zářivou pleť. Každý ale také ví, že vlasy jsou korunou krásy, tedy alespoň v případě, že jsou zdravé, krásné a zářivě lesklé. Krom toho bychom měli bezesporu myslet také na úpravu vlasů. Naštěstí na našem trhu najdete nespočet kosmetických přípravků, které jsou přímo určeny na vlasy. Vlasová kosmetika je již naprosto běžným artiklem. Vybírat můžete nejen podle typů vlasů, ale samozřejmě také podle jejich barvy. Bez šamponu už si nedokážeme představit hygienu stejně jako třeba bez mýdla nebo sprchového gelu. Právě šampon a následně balzám na vlasy je základem pro krásné vlasy.

Asi mi dáte za pravdu, že ulízané, mastné vlasy bez života nejen že nezaujmou, ale vy sami se budete cítit pod psa. Pravidelné mytí vlasů by mělo být stejně běžné, jako vždy po mytí používat balzám na vlasy nebo regenerační vlasovou masku. Následně můžete použít nespočet sprejů, krémů a gelů, které se nanášejí na téměř suché vlasy po umytí a většinou jen na konečky. Usnadňují rozčesávání a chrání vlasy před další úpravou. Tím máme na mysli použitá krepovaček nebo žehliček na vlasy.

Vybíráme barvy na vlasy

NouvelleSpeciální výživu ale potřebují především vlasy barvené. Je jedno, zda barvením chcete zakrýt šediny nebo jednoduše chcete doladit svou barvu vlastní. I barvy na vlasy najdete na našem trhu v několika variantách a samozřejmě také v různých cenových relacích. Výborným poměrem ceny a kvality jsou vlasové barvy Nouvelle. Například e-shop puls.cz nabízí tyto krémové barvy v 94 odstínech. Velmi nás zaujalo, že tyto barvy na vlasy obsahují minerální soli, takže nejen, že se vlasy barvením neničí, ale navíc se vyživují, čímž uspokojují i tu nejnáročnější klientelu. Díky tomu, že barevné odstíny vypadají velmi přirozeně, jde o barvu, kterou s úspěchem využívají i kadeřnické salony.

Dalším velmi významným parametrem je, že zesvětlovače dokáží zesvětlení vlasů až o 4 odstíny a to vše se zachováním vysokého lesku vlasů.

Zanechte komentář