Jaro už nás konečně přivítalo v plné své síle a každý zahazuje teplé kabáty a snaží se vypadat svěže, jarně, čistě. Stejně jako příroda se probouzíme k životu. Každého jistě lákají nákupy nového jarního oblečení a k tomu také neodmyslitelně patří i nová vůně.

Jaká by měla být jarní vůně?

versace jarni toaletni voda

Taková vůně by měla vystihovat jaro, určitě by měla být svěží a lehká. Velmi dobrou volbou pro toto období jsou i květinové vůně, vždyť jaro je čas rozkvětu všech stromů a květin. Mezi velmi oblíbené vůně patří také sladší varianty, můžou být i s nádechem ovoce.

Výběr správné vůně právě pro vás by neměl být neuvážený. To, že vám příjemně voní parfém vaší kolegyně v práci, neznamená, že bude přesně tak sedět i vám. Je to způsobeno tím, že každý člověk má úplně jinou přirozenou vůni své pokožky a při kontaktu s parfémem se může výsledná vůně velmi lišit. Proto také není jednoduché vybrat správnou vůni jako dárek.

Každý by také měl vybírat takový parfém, který není příliš silný nebo ostrý, aby nezpůsoboval nepříjemný pocit nebo dokonce bolest hlavy.

Nyní si můžeme zmínit některé parfémy, které se k jarnímu období hodí a díky nim bude třeba i vaše nálada lepší.

guess jarni parfemVsaďte na klasiku

Parfém Guess Guess je velmi známý dámský parfém, který má velmi lehkou svěží květinovou vůni. Jestliže jste romantická duše, jistě si tento parfém během chvíle zamilujete. Tato vůně se vám během delší doby používání nestane vtíravou či okoukanou, právě díky své svěžesti.

Versace Bright Crystal je vůbec jednou z nejvíce oblíbených parfémů mezi ženami. Díky vůni citrusových plodů působí zpočátku velmi svěže, později se rozvine v jemně sladkou s lehkými tóny magnólie či pivoňky. Výsledná vůně působí velmi čistě a jemně, což podtrhuje ženskost.

Na webových stránkách parfums.cz naleznete mimo těchto nezapomenutelných parfémů mnohé další, které vám mohou zpříjemňovat každý den.

Zanechte komentář