Nově vznikající spotřebitelský web testblog.cz svým čtenářům přináší skvělou pomoc při výběru jakéhokoliv druhu zboží a to sice jejich testováním. Zatím si můžete vybrat ze sekce: elektro, jídlo, nářadí a další budou i nadále přibývat. Výrobek/výrobky, které vás zajímají, můžete vyhledat i pomocí kategorie „značky“. Všechny tak máte pohromadě.

test tycinekO produktu se můžete dozvědět více, než jen to, co nám píšou na obale nebo nám vtloukají do hlavy v reklamě. Nezávislí testeři zhodnotí obal, samotný obsah, přidají informace od výrobce a srovnají s realitou a na závěr shrnou své poznatky a dojmy. Vy si tak budete moci udělat sami obrázek a lépe se rozhodnout o koupi výrobku.

Jednotlivé recenze mohou být komentovány i čtenáři stránek, takže se dozvíte více názorů, anebo i vy sami můžete svou zkušenost zprostředkovat ostatním a přispět tak svou troškou do mlýna.

Web nabízí možnost poslat tip na recenzi, tedy nápad na zboží, které si přejete, aby bylo testováno. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a testeři zboží objednají, nafotí a popíší. Další možností je také poslat vzorek k recenzi nebo na testy na adresu, která je na stánkách uvedena. Samozřejmě nechybí ani email a telefonní číslo k jakýmkoliv dotazům a připomínkám.

Testblog.cz je jediný blog na českém internetu, který se zabývá testováním výrobků. Proto mají čtenáři možnost využít senzační nabídku těchto stránek. A to sice registraci do newsletteru. To znamená, že když se na testblogu objeví nová recenze, hned se o ní dozvíte na vašem emailu, který vás bude vždy informovat, a tak už vám žádný test neuteče. A proč nevědět víc, než všichni ostatní?

Zanechte komentář