stribrne_nausnice_visaciJistě mi dáte za pravdu, že s dokonalým vzhledem souvisí make-up naprosto stejně jako dokonalý účes a samozřejmě také vhodné doplňky. To platí nyní více než kdy jindy, protože plesová sezóna je v plném proudu a nastal tedy čas pro výběr vhodných doplňků. Právě to je důvod, proč se v dnešním článku zaměříme na stříbrné náušnice, které jsou naprostou klasikou i moderními kousky ve vaší sbírce. V prvé řadě jsou velmi vyhledávané pro jejich nízkou cenu a exkluzivitu a samozřejmě pro velkou šíři sortimentu, který zahrnuje stříbrné náušnice se zirkony, dlouhé náušnice, visací náušnice, pánské náušnice, náušnice na šroubek atd.
Je tedy na vás, zda dáváte přednost větším či decentnějším šperkům. Stříbrné náušnice se ale hodí i pro miminka, kterým se stříbrné náušnice nastřelují již ve věku několika měsíců. Velkou výhodou je, že málokdo je na stříbro alergický, podobně jako na zalto nebo na chirurgickou ocel.

Pokud hledáte originální zajímavý a krásný šperk pro svou drahou polovičku, jsou stříbrné náušnice bezesporu tou správnou volbou. Pro náročnější jsou v nabídce i různé sady, které zahrnují třeba i přívěsek na řetízek či náhrdelník a jsou finančně dostupné.

Jedinou nevýhodou je pravděpodobně černání stříbrných šperků. To je ale v dnešní době vyřešeno, protože stříbro té nejvyšší kvality a ryzosti, s označením 925, je ošetřeno povrchovou úpravu rhodiováním. Dokonalý lesk si tedy ani po letech nezadá se šperky z bílého zlata a vy v podstatě za pár korun budete mít dokonalý doplněk vašeho outfitu.

Zanechte komentář