S krásou samozřejmě souvisí také dokonalá postava. Právě proto se v dnešním článku zaměříme na pohyb a sport. Pohybu, ve shonu pracovního týdne, často mnoho žen nemá, potom obstarat domácnost, a pokud zbývá čas, není už energie. Jestliže se v tom přesně vidíte, měly byste se zamyslet, protože existuje něco, co vám může díky pohybu vlít novou energii do vašich žil.

apartmany v chorvatskuCestovní kancelář S úsměvem se přímo zaměřuje na pořádání aktivní dovolené. Co přesně pod tím můžeme najít? Tato kancelář pořádá různě dlouhé pobyty v Čechách i zahraničí a náplň většiny dne tvoří aktivní, nebo relaxační sportování, které je vhodné pro ženy.

Nadchněte kamarádku, maminku nebo sestru a vyrazte na několikadenní pobyt do Jeseníků, Špindlerova mlýna, Lázní Poděbrady, nebo třeba Luhačovic. Zde budete aktivity podle sebe střídat, můžete poznávat okolí a přírodu jízdou na kole a potom si projít různými procedurami v lázních, nebo se jít protáhnout na aquagymnastiku. Výběr aktivit záleží na konkrétním pobytu, ale hlavně na vás.

Kromě pobytů v Čechách jsou v nabídce také zájezdy do zahraničí. Sportovní dovolená u moře? Proč ne? Itálie, Chorvatsko, Řecko, nebo třeba i Kanárské ostrovy vám nabídnou spojení exotické dovolené s příjemným sportováním. Právě třeba aquagymnastika je při velkých horcích velmi příjemná a navíc děláte něco pro své zdraví a tělo.

Jestliže by se vám tohle všechno líbilo, ale napadá vás, že vlastně nikam odjet nemůžete, protože máte doma děti, příjemně vás potěší fakt, že CK S úsměvem pořádá i zájezdy s hlídáním dětí. Díky paní učitelce ze školy, která vašim dětem připraví smysluplný program, bude o vaše děti postaráno během vašeho cvičení a vy tak můžete prožívat aktivní dovolenou s dětmi. I zájezdy, které jsou s hlídáním, se pořádají k moři, nejčastěji do Chorvatska.

Veškeré pobyty jsou vhodné pro ženy jakéhokoliv věku, kondice, ale i zdravotního stavu. Možností, jak sportovní dovolenou strávit, budete mít opravdu mnoho.

Zanechte komentář