sperky granatJako vlasy jsou korunou krásy, tak si většina z nás, představitelek něžného pohlaví, nedokáže představit svůj outfit bez doplňků. I zde máme několik pravidel, které je potřeba dodržovat. Doplňky by měly ladit nejen k celkovému dojmu z oblečení, ale samozřejmě také k make-upu. Pro běžné nošení volíme klasické líčení, kdy vyzdvihneme většinou oči, takže rty malujeme jen jemným leskem. I tak ale lze vizáž vyzdvihnout vhodně zvolenými šperky. Asi mi dáte za pravdu, že šperky s českými granáty jsou nejen nadčasové, ale navíc krásné a vždy moderní. Jejich výrazná barva se ale hodí i pro každodenní nošení. Pokud zvolíte nějaké menší náušnice, ani je nemusíte sundávat, protože vám nebudu překážet ani při spánku. Budete tak vypadat skvěle, aniž byste ráno trávila čas výběrem vhodných šperků.

Šperky na výjimečné příležitosti

nausnice s granatemV kolekci granátových šperků ale samozřejmě najdete také šperky, které se hodí pro výjimečné příležitosti, jako jsou plesy. Ostatně plesová sezóna se nezadržitelně blíží a vhodné doplňky, jako je kabelka ladící s botami, je stejně důležitá, jako vhodně zvolené šperky-ať už stříbrné nebo zlaté. My ale nedáme dopustit ani na kvalitní bižuterii, jako je Swarovski bižuterie. Kameny od Swarovského jsou dokonale broušené a navíc nejsou drahé, a přesto v nich uděláte neuvěřitelnou parádu a okouzlíte nejednoho tanečníka. Na našem trhu najdete neuvěřitelnou šíři šperků této značky. Je na vás, jakou barvu doplňků tedy zvolíte. Velmi vyhledávané jsou ale čiré kameny, které se hodí téměř ke každým večerním šatům. Také umožňují zvolit výraznější líčení.

Stejně tak platí, že čím máte složitější šaty, tím jednodušší by měly být šperky. Opět se dostáváme ke šperkům z malých krvavě červených českých drahokamů. Ty mohou být zasazené do klasických, ale i moderně vyhlížejících šperků. Ne nadarmo tedy lákají nejen naše dámy, ale bezesporu také zástupy cizinců, kteří chtějí ze své cesty po České republice dovést opravdu národní symbol a suvenýr, který navíc rozhodně neskončí na poličce nebo v šuplíku.

Zanechte komentář