Firma vznikla v roce 1898. Tehdy si Hans SCHWARZKOPF v Berlíně otevřel svou drogerii. O několik let později uvedl na trh jako první práškový šampon. Ale to není všechno, v čem byla firma první. Mezi další takové výrobky patří tekutý šampon, první nealkalický šampon na světě nebo první barevná pěna v Evropě. Svou vedoucí pozici si Schwarzkopf udržuje tím, že neustále vyvíjí inovační profesionální vlasové přípravky.

Zmínit musíme i to, že jako první své vlasové spreje přeměnil na bezfreonové. Pro náročnější klienty v péči o vlasy firma vytvořila řadu BC BONACURE a stylingovou řadu OSIS. Na kadeřnickém trhu se Schwarzkopf řadí mezi přední mezinárodní společnosti a její výrobky se prodávají ve více jak 80 zemích po celém světě.

Něco málo o řadách značky Schwarzkopf:
BC Bonacure & Scalp Expert: Přípravky se starají o vaše vlasy. Výsledkem je zklidnění podrážděné pokožky, zlikviduje lupy a růst vlasů se viditelně zrychlí.
BC Bonacure Light Volume: Přípravky z této řady vlasy nezatěžují a vytvoří objem. Zároveň jim dodají potřebnou vlhkost a dodá jim zdravý vzhled. Z vašich vlasů dostává pryč mastnotu, která má za příčinu to, že vlasy jsou mnohdy mdlé a zplihlé.
BC Bonacure Smooth Control: Produkty jsou určené pro kudrnaté a rozlétané vlasy, ale zvládnou i ty staticky nabité elektřinou. Jejich povrch vyhladí, dodá vlasům lesk. Jestliže máte nepoddajné vlasy, pro přípravky z této řady to není žádný problém. Vlasy budou po pravidelném používání zdravé a plné lesku.
BC Bonacure Moisture Kick: Máte křehké a suché vlasy? Pak si zvolte nějaký produkt z řady BC Bonacure Moisture Kick. Vaše vlasy dostanou vlhkost, kterou potřebují. Výsledkem jsou hydratované a krásné vlasy.

Zajímavé výrobky
Tonikum proti lupům pro muže. Přípravek obsahuje látku OCTOPIROX, která je velmi účinná v boji proti lupům. Tonikum zároveň zklidňuje pokožku. A jaký je výsledek? Vaše pokožka bude dlouhodobě zklidněná a zdravá!

Schwarzkopf Professional Zvlhčující kúra (Moisture Treatment)
Zvlhčující kůra slouží jako regenerace pro ty z vás, kteří mají vlnité a suché vlasy. Vlasy budou silnější, hydratované a krásné.

Šampon pro zvýraznění blond barvy
Šampon učený pro blond vlasy. Při jeho používání zvýrazní a oživí vaší blond barvu. Může za to heřmánek, který obsahuje. Ten pak dodává vlasům vlhkost. Výsledkem pravidelného používání jsou lesklé a hebké vlasy!

Zanechte komentář