Dnešním článkem jistě zaujmeme všechny světlé typy žen a dívek, mezi které se řadím také, a proto pro mě téma samoopalovacích přípravků nebylo vůbec cizí. Toto téma je natolik obsáhlé, že muselo být rozděleno do tří článků.

bronzove opaleniLéto je definitivně a neodvolatelně za námi a vy zoufale stojíte doma před zrcadlem a pozorujete své bledé, sluncem nedotčené (nebo již vybledlé) končetiny, které vypadají v krátké sukýnce i šortkách poněkud nepřitažlivě. Mdlá pokožka jednoduše k létu nepatří, a ačkoli dávno odzvonilo solárkově syté oranžové, přece jen se jaksi necítíme ve své kůži a příliš se nám nechce bílou pleť ukazovat na veřejnosti.

Pokud také nepatříte mezi šťastlivce, kteří si chytře vybrali dovolenou hned na začátku léta a celé prázdniny se budou chlubit čokoládovou barvičkou, je potřeba najít náhradní řešení. Řekněme si upřímně – jestli nemáte zahradu nebo koupaliště za domem, v pracovním týdnu si nejspíš sluníčka moc neužijete. A spoléhat se na prosluněné víkendy v našem mírném pásu taky není zrovna ideální. Navíc je získání čokoládového opálení přirozenou cestou dosti zdlouhavý a časově náročný proces. Jak se zdá, naší spásou je samoopalovací kosmetika. Jaké jsou její výhody, jak se vyhnout nežádoucím efektům a jaké samoopalováky jsou pro vás nejvhodnější? Více se dozvíte v dalších dílech seriálu o bronzovém opálení.

zdroj: Xparfemy.cz

Zanechte komentář