pouziti samoopalovakuV minulém článku jste se již dozvěděli, že zdaleka nejdůležitější je výběr správné kosmetiky. Jen tak a díky správné přípravě pokožky a rovnoměrnému nánosu docílíte dokonalého „opálení“. Právě o aplikaci samoopalovacích přípravků bude třetí, tedy poslední díl našeho seriálu o bronzovém trvalém opálení.

Máte dvě možnosti nanášení

Buď autobronzer nanesete přímo rukou nebo k tomu použijete speciální rukavici. Rozetření rukou se může zdát praktičtější, nicméně hrozí, že vám přípravek zbarví dlaně a nestihnete je včas umýt. Z tohoto hlediska je lepší jemná rukavice pro aplikaci samoopalovacího krému. I tady je dobré vsadit na kvalitu. Opalovací rukavice jsou k dostání v každé drogerii, ale příliš dlouho vám nevydrží. Chcete-li investovat rozumně, pořiďte si rukavici, kterou je možné prát v pračce, aniž by se poškodila a která vyhovuje aplikaci vámi vybraného autobronzeru.

Zvolte vhodnou konzistenci přípravku

Co se týče konzistence samoopalovacího přípravku, vybírat můžete z řady sprejů, tělových mlék, emulzí či gelů. Pokud se samoopalováním teprve začínáte, nejlépe vám bude vyhovovat samoopalovací tekutina nanášená opalovací rukavicí.

kremy samoopalovaciVyzkoušeli jsme pro vás samoopalovací přípravky od značky He-Shi a musíme uznat, že internetové recenze nelžou a tato kosmetika vám splní vše, co od autobronzerů očekáváte. Příjemná vůně, heboučká rukavice, snadná a přesná aplikace a výsledek, který stojí za to. Ještě váháte?

Zanechte komentář