Jistě mi dáte za pravdu, že každá dámská kabelka představuje takové malé skladiště různých druhů věcí a samozřejmě i takový mini obchod s kosmetickými pomůckami a přípravky.
Asi neznám ani jednu ženu, která by měla v kabelce alespoň malý nepořádek. Proto se neustále stáváme středem posměchu pro naše partnery, kteří prostě jednoduše nedokáží pochopit, proč zrovna v kabelce musíme nosit tolik pro ně nepotřebných věcí. A o pořádku ani nemluvě. Každá žena, tak i samozřejmě já u sebe, ať už v malé či velké kabelce, hrozně ráda nosím svůj oblíbený parfém či toaletní vodu. Velkým problémem ale je právě jejich neskladnost a hlavně ta tíha, kterou právě ten neforemný flakón představuje. Já sama právě i z úsporných důvodů nekupuji parfém v malém 30 ml balení. Myslím, že nejsem tak bohatá, abych si mohla kupovat malé parfémy. Protože právě cena malých balení vyjde ve většině případů dráž než právě mé oblíbené 100 ml balení.

Vlastní minibalení parfému

miniflakonyHledala jsem tedy řešení, jak ušetřit místo v mé kabelce a zároveň také mojí páteři. Ať sem z kabelky vytřídila i po nelehkém výběru dostatek věcí, právě flakón /samozřejmě skleněný/, představoval tu největší zátěž v mé kabelce. Nakonec se ale řešení našlo.
Na našem trhu je nabídka skvělých miniflakónů, které rázem vyřešili problém můj i ostatních žen. Jde o převratnou novinku na trhu. Jedná se o miniflakóny ve velikosti dámské rtěnky, který můžete ve své kabelce umístit na i to nejmenší místečko v kosmetické taštičce. Jsou k dostání v několika barevných odstínech. Pro opravdové dámy jsou i ve zlaté a stříbrné barvě. I pánům, kteří se neobejdou bez svého oblíbeného parfému je zde nabízena barva černá či tmavě modrá.

Vybírat je opravdu z čeho

Asi si řeknete, že je to skvělé, ale jak dostanu svůj oblíbený parfém právě do tohoto miniflakónu? Postup je velmi jednoduchý, který zvládne snad každý z vás. Ze svého oblíbeného parfému sejmete vrchní víčko, přiložíte miniflakón a jednoduše zapumpujete. Do miniflakónu se vejde 5 ml parfému, což je dostatečné množství pro každého. Pořizovací cena je zanedbatelná, a to pouhých asi od 100 Kč. Což je oproti ceně parfému v malém 30 ml balení opravdu daleko výhodnější a hlavně je to jednorázová investice.

Zanechte komentář