Krasa.cz

Rubrika ‘Kosmetika pro muže’

den otcůBlíží se den otců, a to je ideální příležitost, jak potěšit svého tatínka nějakou drobností. Většina žen mužům kupuje kosmetiku. Jedná se o takový univerzálně použitý dárek, protože muži většinou kosmetiku tolik neřeší a jsou tedy většinou spokojeni s tím, co pro ně ženy vybraly. A že je výběr opravdu bohatý. Ještě před dvaceti lety se kromě Pitralonu v podstatě nic moc koupit nedalo. Všichni muži voněli stejně, nebo nevoněli vůbec.

Dnešní muži jsou hýčkáni kvalitními kosmetickými přípravky. Výběr prostředků na holení a po holení je velký a ani muži s citlivou pokožkou si nemohou na nedostatek přípravků stěžovat. Obecně platí, že citlivá pleť vyžaduje použití spíše přírodních přípravků, bez mnoha konzervačních látek, parabenů a dalších chemikálií. Opatrní musíme být i v případě použití parfemovaných výrobků. Na rozdíl od složení jiných výrobků totiž na etiketě parfémů a parfemovaných přípravků nemusí být uvedeno složení parfému. A citlivé pokožce tak parfém nemusí vůbec dělat dobře. Přírodní přípravky mají sice tu nevýhodu, že po otevření je budeme muset rychleji spotřebovat, tělo je ale většinou dobře snáší. Pozor, teď nemluvíme o alergenech. I čistě přírodní látka totiž může být alergenem.

beleni zubuZuby jsou vizitkou našeho zdraví a celkového vzhledu. Pokud chcete stále vypadat upraveně, nezapomínejte na správnou péči o váš chrup. Zářivě bílý úsměv je to nejkrásnější, čím můžete lidi kolem sebe obdařit. Bělost zubů však každému z nás nebyla dána do vínku. Pokud i vy se trápíte zažloutnutím zubů, máme pro vás jednoduché řešení!

V dnešní době lze zuby velmi jednoduše, šetrně a bezpečně vybělit. Jednou z možností je navštívit odborníka, specialistu. Bělení zubů dnes provádějí ve skoro každé zubní ordinaci. Navštívit však můžete i dentálního hygienistu, který také ve většině případů bělení provádí.

Pokud chcete šetřit váš čas a peníze, můžete si i sadu na bělení zubů pořídit domů. Nemusíte se bát, zvládne to opravdu každý! Pokud vaše bělící sada bude sama o sobě šetrná a kvalitní, je to vše co potřebujete. Na samotné bělení totiž není třeba kvalifikované osoby. Aby však sada na bělení zubů vašemu chrupu neuškodila, je třeba pořizovat opravdu kvalitní produkty.

Kvalitní a na aplikaci jednoduchou sadou je třeba sada BeconfiDent. Jde o produkt, který byl vyvinut ve Švédsku a vyráběn je v USA. Firma má na svém kontě přes 60 000 spokojených zákazníků. Spokojenost je opravdu 100%, dokonce švédský lifestyle magazín udělil tomuto produktu 5 bodů z 5.

I když si budete bělit zuby sami doma, budete si připadat, jak kdybyste navštívili profesionála. Je to opravdu jednoduché. Bílé zuby vám vydrží po aplikaci opravdu bílé 7-12 měsíců. Bělící gel obsahuje výtažky z heřmánku, složku Aloe Vera a fluorid, který chrání vaši zubní sklovinu.

Pokud si objednáte balení, v jeho obsahu najdete průvodce a návod bělením, takže věřte, že to bude opravdová hračka. Co se samotného bělení týče, balení obsahuje 10 ml bělícího gelu (toto množství vystačí až na 15 použití). Dále v balení najdete 3 dlahy pro nanášení gelu.

Pokud chcete bělení zubů ještě zjednodušit, můžete si přiobjednat tzv. bělící pero, které vám pomůže rovnoměrně roznést gel po všech zubech, které chcete vybělit.

Pokud také toužíte po zubech, které budou svou bělostí zářit do dálky, neváhejte a objednávejte ještě dnes. Objednávky, které stihnete do 15:00, budou ještě týž den vyexpedovány.

V dnešním článku se zaměříme na přípravky, které pomohou zmírnit atopický ekzém. Asi se budete divit, ale tento problém sužuje velké procento jak dospělé, tak i dětské populace. Ekzém je jednou z mnoha dermatitid, které jsou lidově nazývány „svědivkami“. To samozřejmě tušíte správně, že jde o nepříjemnou vyrážku, která svědí. Po podrbání se navíc mohou objevit puchýřky s tekutinou a dost ošklivé boláky. Přesně to je důvod, proč je lepší problém řešit buď z medicínského hlediska, nebo pomocí různým doplňkům stravy.

ekzemAsi mi dáte za pravdu, že lepší než řešit následný problém, je bezesporu prevence. Problémy s pokožkou totiž zdaleka nejsou dány jen dědičně, ale mohou se objevit kdykoliv během našeho života. Nebudeme vás obtěžovat informacemi, které dnes a denně slyšíte ze všech stran. Měli bychom si dávat na stravu i tekutiny, ale nevhodné je také kouření a pobývání v nezdravém prostředí. Už naše ovzduší, před kterým neutečeme je samo o sobě docela problémem. A také jeden z důvodů, proč je hodně z nás alergických, se svědivkami a podobně.

V dnešním článku jsme vám slíbili řešení. Můžete ho najít v řadě Protopan®, která dokáže o dermatitidou zasaženou pokožku komplexně pečovat. Není potřeba ihned sáhnout po agresivních mastičkách s kortikoidy. Ostatně ty vám i kožní lékař napíše až jako poslední šanci. Nic silnějšího, co by vám pomohlo, totiž nenajdete. I to je jeden z důvodů, proč jsou doplňky stravy z řady Proptan tolik vyhledávané. Tyto doplňky stravy jsou notifikovány u MZČR (Ministerstvo zdravotnictví České republiky) a promašťovací krémy certifikovány jako bezpečná kosmetika u SZÚ (Státní zdravotní ústav).

Téma přírodní kosmetiky řešíme na našem webu poměrně často. Výjimkou není ani dnešní článek, kdy bychom rádi představili kosmetiku značky Etani. Jedná se o vysoce kvalitní kosmetiku proti vráskám, která je navíc natolik jemná, že vyhovuje i lidem, kteří mají velmi citlivou pokožku.

etaniPřírodní kosmetika je na našem trhu k dostání v mnoha provedeních a v rámci několika značek. Seženete tak kosmetiku různých cenových relací a je jen na vás odzkoušet, jaká kosmetika bude to pravé ořechové právě pro vás. Přírodní kosmetika by navíc měla být viditelně označena, takže už nemusíte tápat mezi regály. My ale doporučujeme kosmetiku, podobně jako jakékoliv jiné zboží, nakupovat na Internetu. Můžete tak dostat kosmetiku, která obsahuje kolagen a další blahodárné látky, ale stejně tak i řasenky a jiné šminky za super ceny.

Navíc vybíráte z pohodlí domova, takže nejste stresováni nedostatkem času nebo nepříjemnou prodavačkou. Nás zaujal e-shop etani.cz, kde koupíte krém proti vráskám stejně jako spoustu dalších nezbytností. Ještě je potřeba zmínit, že přírodní kosmetika by vždy měla být mít certifikát, který ji opravňuje k tomu, aby nesla jméno „přírodní kosmetika“. I přesto se ale zaměřte na složení, které by mělo být bez syntetických barviv a aromat a rovněž byste v této kosmetice neměli najít ropné produkty, ale naopak třeba látky, které pochází z kontrolovaného biologického zemědělství.

rasenka ve sleveVánoční svátky se pomalu, ale jistě blíží mílovými kroky. Nenechávejte nákup dárků nebo dokonce potravin a dalších nezbytností na poslední chvíli, to by vaší pohodové vánoční atmosféře zcela jistě nepřidalo. Už tak máte jistě plnou hlavu vymýšlením vhodných dárků, které by měly být nejen užitečné, ale také za rozumnou cenu. Zruinovat si osobní rozpočet kvůli jedněm svátkům v roce, není zrovna ekonomické. I pokud ale nedisponujete našetřenými tisíci, můžete své kamarády a blízké obdarovat hezkými dárky. Stačí nakupovat s rozmyslem.

Co všechno seženete na slevových serverech?

Když jsme zmínili nakupování za rozumnou cenu, ti bystřejší z vás jistě pochopili, že se dnešní článek zaměří na hromadné slevy. Nás velmi zaujal slevový srovnávač TopSleva.cz, který nabízí slevy z mnoha slevových serverů u nás. Nemusíte tedy kontrolovat nabídky na každém z nich, vše máte na jednom místě a bez problémů. Tento agregátor slev je velmi přehledný, takže jednoduše nakoupí i ten, kdo nemá se slevovými portály vůbec žádnou zkušenost. Výjimkou nejsou ani slevy ve výši desítek procent a to už stojí za úvahu.

Nakoupíte, i pokud přesně nevíte, co sháníte. Server klidně můžete využít i jako inspiraci, protože v sekci Vánoce najdete desítky možných dárků pro ženy, muže, děti i zbytek rodiny či přátele.

Kosmetika za super ceny

Na slevových serverech najdete všemožné služby, jako jsou masáže, kadeřnice nebo třeba návštěvu vyhlášených restaurací. Stejně tak věnujte pozornost i zlevněným víkendovým pobytům, dovoleným a podobně. Ovšem výjimkou není ani zboží v akci a tím pádem také kosmetika, řasenky, parfémy, atp. Právě proto neváhejte, protože se jedná o jedny z nejvyhledávanějších dárků zejména pro něžné pohlaví. Už vám tedy nic nebrání projít si slevy na portálu TopSleva.cz, nebo třeba Berslevu.cz.

kosmetikaAsi nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že pod každým vánočním stromečkem u nás se objeví nějaký ten kosmetický dárek. Pokud uvažujete o koupi nějakého kosmetického produktu ať už pod zmiňovaný vánoční stromeček nebo k jiné příležitosti, měli byste se nad výběrem dárku trochu zamyslet. Výběr je totiž neuvěřitelně široký.

Nejdříve si uvědomte, zda budete kupovat  kosmetiku pleťovou, tělovou nebo dekorativní. Samostatnou skupinu tvoří kosmetika na opalování, po opalování a různé typy kosmetiky samo opalovací.  Této skupině se dnes věnovat nebudeme, protože léto je ještě daleko a Vánoce jsou za humny.

Raději se informujte o oblíbené značce obdarovaného

Je lepší vědět, jakou kosmetiku obdarovaný používá a podle toho vybrat vhodný ekvivalent. Zarudnutí kůže nebo jiné alergické projevy na váš dárek můžou všem radost z pečlivě vybraného dárku zkazit. Ale pozor neznamená to, že jste vybrali dárek nekvalitní nebo závadný.

Projevy přecitlivělosti kůže k některé ze složek krému či jiného kosmetického produktu jsou poměrně časté. Jako dárek jsou velmi oblíbené i různé dárkové sady. Balíček navíc i pěkně vypadá a nemusíme si příliš lámat hlavu s jeho balením. Ale i v těchto případech přemýšlejte zda jsou produkty vhodné k druhu pleti obdarovaného, přiměřené jeho věku a zda bude všechny produkty obsažené v balíčku používat. Používá li dědeček zásadně elektrický holící strojek, asi pro něho nebude dárková kazeta obsahující, gel na holení a parfém tím nejlepším výběrem.

V dnešní době, je snadné si všechny informace o daném produktu zjistit na internetu, zboží si v klidu vybrat a koupit. Některé prodejny vám zboží doručí pod stromeček i pokud si je objednáte dvacátého druhého prosince večer.

Bourjois ParisBourjois při vývoji kosmetiky myslí nejen na dokonalé složení, ale také na praktické používání výrobků. Proto už v roce 1890 představuje vůbec první kosmetický set – krásný a elegantní, obsahující rtěnku, pudr s pudřenkou a řasenku. Na jeho úspěch navázala paletka v ultratenkém pouzdře s vestavěným zrcátkem, tmavě rudou rtěnkou, mini balením pudru a maličkou pudřenkou z labutího chmýří. Bourjois jednoduše věděl, jak udělat život ženy snazší – a dokonalost vždy umocnil nádherným, avantgardním balením.

Po čem ženy touží

Ve dvacátých letech minulého století ženy volaly po nezávislosti a nové identitě podtržené vzhledem uličnice. A byl to právě Bourjois, kdo jim podal pomocnou ruku. Firma okamžitě pochopila přání žen a přispěchala s novým způsobem líčení – make-up už nesloužil jen pro vlastní potěšení, ale jako vyjádření osobnosti ženy. Už v roce 1936 reklamní plakáty Bourjois volají: „Žena bude volit!“, ačkoli je tento návrh teprve projednáván parlamentem a bude přijat až o celých devět let později! Bourjois ví a vždy věděl, kde je jeho místo – na straně žen.

Pro milovnice příběhů

Motto značky Bourjois vždy bylo „dát ženám vše, co si přejí“. A která dáma by neměla ráda příběhy? Od dvacátých let proto má Bourjois svou průvodkyni světem krásy. Jmenuje se Babette a je to mladá, elegantní dáma. Je imaginární velvyslankyní  světa parfémů a líčení Bourjois ve všech světových novinách, které po dobu šesti let psaly o jejích dobrodružstvích. Stala se hrdinkou více než  dvou set vtipných, energických titulků jako „Babette má potíže“, „Babette a zdráhající se snoubenec“ nebo „Babette připravuje mistrovský kus“. Ženy z celého světa Babette milovaly a Bourjois se ta k těšil obrovské přízni.

Zdroj: xparefémy.cz

plosky nohouBěhem spánku naše tělo odpočívá. Už ale seženete různé krémy na celulitidu a další přípravky, které působí právě v době, kdy my spíme. Očistěte během spánku své tělo od toxinů, které zatěžují Váš organismus a mohou způsobit vážné zdravotní komplikace. Nechte sílu tradiční čínské medicíny ve spojení s moderní vědou uzdravit své tělo jednoduchou detoxikací s náplastmi, které se lepí na plosky nohou jakoby „vytahují zlost“ z celého organizmu. Na našem trhu najdete velkou spoustu detoxikačních náplastí. Nás velmi zaujaly rašelinové nebo klasické bylinné. Určitě je lepší si výrobek vyzkoušet. Také se jedná o super dárek.

Náplasti představují bezpečnou, neinvazní, účinnou cestu detoxikace, která je předpokladem dobrého zdravotního stavu. Speciální složky výlučně přírodního charakteru nacházející se v sáčcích jsou schopné absorbovat toxické, otravné látky z krve a lymfatického systému z těla přes pokožku. Tento proces revitalizuje, očišťuje lidské tělo a zvyšuje imunitní systém přirozeným způsobem. To má za následek zlepšení cirkulace krve, zvýšený metabolismus, zvýšenou kvalitu spánku, uvolnění svalstva, ustupování různých zdravotních problémů a bolestí. Náplasti jsou navíc zdrojem infračerveného záření (tepla) a záporných iontů což výborně podporuje dobrý spánek.

Bourjois ParisBourjois Paris, kosmetická legenda, jejíž tradice sahá až do 19. století. Její dekorativní kosmetika je jistě důvěrně známá každé milovnici krásných věcí. Ačkoli si naše česká srdíčka začala získávat až v roce 1982, dnes představuje nejširší paletu dekorativní kosmetiky u nás. A to moře krásných odstínů! Zveme vás na výlet ke kořenům proslulé kosmetické značky.

Značka Bourjois se zrodila v roce 1863 v pařížské divadelní čtvrti

Herec Joseph-Albert Ponsin připravoval líčidla a parfémy pro své herecké kolegy a kolegyně. Ponsinova divadelní líčidla měla podobu tuhých voskovitých tyčinek a spoustu barevných provedení doprovázela zábavná jména, jako „Žárlivý“ nebo „Soužící se láskou“. Hercův koníček se díky dokonalosti a rozmanitosti produktů brzy stal známým po celé Paříži a zájem o jeho líčidla překročil hranici okruhu divadelních umělců. Netrvalo dlouho a Ponsin mohl změnit svůj slogan „Dodavatel pro divadlo“ na výstižnější „Specializovaný výrobce produktů pro ženskou krásu“.  A jak vlastně líčidla získaly svůj název Bourjois? V roce 1868 Ponsin svěřil všechny své aktivity do rukou pana Alexandre-Napoléon Bourjois. Výroba pod vedením pana Bourjois vzkvétala a získala zahraniční renomé.

Jakkoli zvláštně to zní, právě pečení učinilo z produktů Bourjois symbol kvality a dokonalosti. Jak dosáhnout extra jemné pudrové textuty, která popráší pleť jemnou průsvitnou barvou? Opatrně smíchejte správný poměr pudru a vody, v kulatých formách vložte do pece a upečte. Základní postup se od roku 1863 vylepšoval. Do pudru se přidávala perleť a čas zapékání se odvíjel podle toho, jaké barvy pudru chtěl pan Ponsin dosáhnout. Sto padesát let zkušeností a vývoje přináší dodnes ovoce – jestli můžeme někoho nazvat expertem na pudry a make-upy, tak je to právě Bourjois.

Zdroj: xparefémy.cz