Krasa.cz

Rubrika ‘Bytové parfémy’

Každý byt má svou nezaměnitelnou vůni. Ovšem podpořit ji můžete různými bytovými vůněmi a osvěžovači. Jako již běžně používáme osvěžovače na toaletě, proč je nepoužívat dnes a denně. Milé vůni našeho příbytku jistě prospěje také pohlcovač pachu v ledničce a podobné vychytávky.

bytove parfemyOsvěžovač vzduchu je levnější varianta bytového parfému. Ty se prodávají v různých vůních a samozřejmě provedeních. Tato vůně navíc vydrží v nezměněné intenzitě i několik měsíců. Dnes jsou k dostání krásné flakónky, které se nazývají aroma difuzéry. Jejích součástí jsou ratanové tyčinky, které jednoduše ponoříte do flakónku a jak nasává ratan parfém tím se uvolňuje vůně po Vašem bytě. Intenzitu volíme počtem přidaných tyčinek. Naprosto velmi jednoduché a efektivní řešení. V neposlední řadě musíme vyzdvihnout i design, který se s klasickými vůněmi do zásuvky vůbec nemohou srovnávat.

Ovšem na druhou stranu jsou vůně do elektrické sítě pravděpodobně stále nejprodávanějším artiklem. Na výběr máte nejen různé vůně, ale také různé strojky. Ty nabízejí možnost regulace intenzity jednoduchým otočením kolečka. V nabídce hypermarketů a drogerií ale najdete i vůně, které obsahují flakonky se dvěma i třemi vůněmi. Tak vás vlně neomrzí a nezvyknete si na ni. Náš nos si totiž po čase na pachy i vůně zvyká. Proto málokterá žena kupuje jeden druh parfému víckrát za sebou. To stejné platí i pro bytové parfémy. Pro návštěvy ale stále budete hvězdou, protože váš interiér zdaleka nebude „vonět“ po obnošeném prádle, odpadkovém koši, sifonu a podobně.