Krasa.cz

Rubrika ‘Avon cosmetics’

Kvalita pleti je odrazem vašeho životního stylu. To jak se k pleti chováte, je podstatný základ. Neméně důležitá však je i dostatečná kosmetická péče. Každé ráno i večer byste měli dodržovat určitý rituál za pomoci kosmetiky, která odpovídá typu vaší pleti. Rituál spočívá v důkladném vyčištění a vyživení pleti.

avon kosmetikaRituál je dobré zahájit omytím obličeje. Obyčejná voda z kohoutku však nepostačí. Ideální jsou různé gely, které se dostanou až do samotných pórů pod pokožkou, mimoto obličej zbaví i přebytečné mastnoty. Po omytí je dobré pleť dočistit pleťovou vodou, kterou nanesete na vatový tamponek a pleť jemně potřete. Dalším nezbytným krokem je aplikace krému na pleť. Ve vaší výbavě byste měli mít dva typy krémů. Jeden lehčí – denní a druhý hutnější na noc. Řada Avon Solutions vám představí široký sortiment krémů a emulzí – pro dostatečnou hydrataci pleti, obnovu pleti či mírně krycí make-up s názvem BB cream.

Zhruba dvakrát do týdne je při večerním čištění vhodné použít peeling. Očistí pleť od odumřelých buněk a nádherně ji zregeneruje. Obdobně často je doporučeno i použití pleťové masky. Tu vhodnou si vyberete podle typu vaší pleti – například vysušující či naopak vyživující. Planet Spa masky výrazně pomohou pleti cítit se lépe. Maska pro problematickou pleť trpící akné, maska s revitalizačními účinky nebo hloubková čistící maska – zkrátka vše na co si vzpomenete.

Výjimkou je pleť očního okolí. Na toto místo jsou speciální přípravky, které zde o extrémně tenkou kůži šetrně pečují a vyhlazují případné vrásky, například z řady Anew. V této kolekci najdete mnoho produktů, které se o pleť v očním okolí postarají doslova královsky.

Nejzákladnějším krokem při výběru té správné kosmetiky je určení typu pleti. Pokud si sami nejste jisti, do jaké kategorie spadáte, s podrobným určením vám pomůže každá kosmetička nebo kosmetická poradkyně. Pleť můžete mít citlivou, mastnou, smíšenou, problematickou nebo normální.

Až si budete kosmetickou řadu pořizovat, nezapomeňte se ohlédnout i na váš věk. Existuje kosmetika pro všechny věkové kategorie, ale najdete i speciální řady pro věk, kdy se začínají objevovat první vrásky, kdy už máte více vrásek či přímo na zralou pleť.

Pleťová kosmetika Avon vám nabídne obrovské množství kosmetiky na všechny typy pleti. Zakoupit si můžete jednotlivé produkty z řady, která vás zaujme, nebo kompletní kolekci jedné řady, která se postará o vaši pleť od začátku až dokonce.

Avon je celosvětově známá kosmetická značka. Ve vývoji nových technologií se řadí mezi ty nejlepší. Produkty od Avonu si můžete vybrat prostřednictvím katalogů, kterých se ročně vytiskne přes 600 miliónů. Ty se pak dostanou celkem do více jak 140 zemí na celém světě.

Od roku 1991 působí Avon na českém trhu. Ročně SKIN CARE LABORATORIES otestuje a vyvine více jak 600 produktů. Celá společnost vlastní více jak 80 patentů což ji řadí mezi přední světové firmy vyrábějící kosmetiku.

Něco málo o řadách značky Avon
- Anew Beauty: Je to dekorativní kosmetika, která bojuje se známkami stárnutí na Vaší pokožce a zároveň ji zkrášluje! Má lehké složení, což zaručí pleti přirozený vzhled. Dokáže zakrýt drobné nedokonalosti pleti a vrásky. Vaše pleť získá po používání kosmetiky mladiství vzhled.
- Anew Clinical: Tato řada je určená pro řešení specifických problémů pleti jakými jsou červené žilky, nerovnosti povrchu pleti, rozšířené póry či pigmentové skvrny. Výsledkem používání kosmetiky bude vyhlazení hlubokých vrásek. Použít se mohou i na zralou pleť.
- Arabian Glow: Řada přípravků, které ocení ženy milující krásně opálený vzhled. Výrobky se doporučují pro letní líčení.
- Anew Alternative: Pokud Vás trápí viditelné známky stárnutí, sáhněte po této řadě výrobků. Doporučuje se pro věkovou kategorii 30+.

Zajímavé výrobky
- Noční intenzivní omlazující krém Anew Alternative
Revoluční krém, který bojuje s viditelnými známkami stárnutí na Vaší pleti. Jeho výjimečnost spočívá v tom, že pomáhá bojovat proti všem známkám stárnutí. Při jeho používání je krém schopný aktivovat přirozenou regenerační schopnost pokožky. A jak to dokázal? Dokázal to tím, že se spojí vysoce účinná bylina Dálného východu a spolu s nemodernější technologií je výsledek zaručený. Krém se snadno vstřebává díky svému krémovému složení. Ženy také ocení to, že po sobě nezanechává mastný film. Výsledkem je hydratovaná a pružná pleť.

- Korektor celulitidy TriLaser Anew Clinical
Trápí Vás celulitida? Vyzkoušejte velmi účinný krém na tento problém. Slouží jako účinná korekce celulitidy a to bez toho aniž bysto museli použít laser. Přípravek zaručuje tři silné účinky. Krém zabírá i na pokročilá stádia celulitidy. Podporuje mikrocirkulaci a napomáhá odvodnění. Buněčnou strukturu obnovuje tím, že podporuje tvorbu kolegenu a elastinu.

Omlazující make-up Anew Beauty SPF 15
Make-up obsahuje omlazující složky. Vaše pleť ihned získá pevnost, jemnost a na pohled bude vypadat o několik let mladší. Další plus si připisuje tím, že vyživuje pleť, čistí póry a vyhlazuje jemné vrásky. Je dokonalejší řadou Anew Beauty jako dekorativní kosmetika. Make-up dociluje toho, aby vrásky a jiné nedokonalosti nebyly tolik vidět tím, že vytvořili technologii Derma Color, která rozptyluje světlo, a tím nejsou nedokonalosti tak viditelné. O přirozený vzhled se stará jeho lehké složení. Ale to není vše. Pokud výrobek budete používat často, bude se zlepšovat jas spolu s barevným tónem pleti. Dále pak zredukuje vrásky a jemné linky.