biodermaKosmetika BIODERMA je francouzská kosmetika, která má sídlo v Lyonu. Tato značka je nejvíce doporučovanou kosmetikou ve Francii a díky rychlému rozrůstání společnosti se s kosmetickými výrobky BIODERMA můžete setkat v 70 zemích světa.

Specialisté-dermatologové, kteří se na výrobě této kosmetiky podíleli spolu s renomovanými univerzitami a výzkumnými centry, se zaměřili právě na pleť, která vyžaduje více pozornosti a péče. Takže v závislosti na stupni citlivosti vaší pleti si vyberete z několika řad kosmetických výrobků, právě takové, které budou pro vaši pleť nejvíce prospěšné. Protože každá řada, kterou BIODERMA přivedla na trh je určena k pomoci řešení odlišného typu kožního problému.

Jednotlivé výrobky spadají do určitých řad

bioderma atodermŘada Atoderm je určena pro pokožku velmi suchou i atopickou, Sensibio se hodí pro citlivou pleť, řada Sébium naopak pomáhá pleti mastné, Hydrabio pokožce dehydratované. Dále existuje speciální řada Nodé, která je určena vlasové pokožce a blížícím se létem jistě upotřebíte řadu Photoderm, jež vás chrání před ostrými slunečními paprsky.

Jako příklad uvedeme Bioderma Atoderm, který je určený pro velmi suchou, citlivou i atopickou pokožku. Tento tělový krém dostatečně hydratuje pokožku, zajišťuje její ochranu díky obnově hydrolipidovému plášti. Navíc působí protizánětlivě, mírní svědění a zamezuje následnému rozškrábání. Proto je tento výrobek vhodný i pro tu nejcitlivější dětskou pleť i u kojenců, ale i dětí a dospělých.

Jedním z problémů, kterým se BIODERMA zabývá, je i odstraňování a předcházení vzniku nových pigmentových skvrn, které znepříjemňují život mnoha ženám. Kosmetika Bioderma White Objective je péče, která koriguje pigmentové skvrny a potlačuje jejich další vznik, na základě velkého obsahu vitaminu C, který zesiluje účinky depigmentace. Vaše pokožka bude sjednocená a příjemně jemná.

Řešení problémů s pletí není tak složité, stačí vyzkoušet výrobky, které budou vyhovovat právě vám.

Zanechte komentář