Škodlivé toxické látky nejsou pro tělo jistě nic dobrého, ani přínosného. Jestli chcete vašemu organismu pomoct s odbouráním těchto škodlivých látek, můžete začít klidně ihned. A to opravdu efektivně a jednoduše.

Touto rychlou pomocí jsou detoxikační náplasti, které do sebe absorbují právě tyto toxické látky. Látky absorbují přes vaši pokožku. Konkrétně pokožku na chodidlech. O chodidla se jedná zejména proto, že se na nich nachází mnoho akupunkturních bodů, které jsou pro naše tělo velmi důležité. Akupunkturní body jsou reflexní zóny vnitřních orgánů.

naplastiNáplasti však nemají tento jediný účinek, úzce s těmito škodlivými látkami souvisí i celkový pocit zdraví. Náplasti mají blahodárný účinek na váš imunitní systém, zklidnění nervové soustavy, snížení tělesné únavy, nebo na zkvalitnění spánku. Mimo to ale i zrychlují váš metabolismus, zlepšují cirkulaci krve ve vašem těle, snižují bolest svalů, odbourávají bolesti hlavy a mnoho dalšího.

Pokud se rozhodnete vyzkoušet tyto náplasti, vaše interní zdraví bude v takovém pořádku a celkové rovnováze, až z toho sami budete překvapeni.

Jak tedy přesně náplasti fungují? Aplikují se asi na 6-10 hodin. Nejlépe přes noc, kdy je vaše tělo v klidu. Pokud s aplikacemi začínáte, doporučené dávkování je každodenní po dobu 2 týdnů, až dvou měsíců. Záleží na závažnosti a síle onemocnění. V aplikaci pokračujte, dokud nečistoty a vlhkost naprosto nevymizí. I nadále je pak doporučováno používat náplasti alespoň na jednu noc v každém týdnu preventivně. Detoxikační náplasti Kinoki nejsou vhodné pouze pro těhotné, nebo kojící ženy.

Nejenže mají náplasti takhle skvělé schopnosti. I jejich cena je velice příznivá. Za jedno balení, které obsahuje 10 náplastí, zaplatíte pouhých 19 Kč, což je opravdu za takového pomocníka málo.

Zanechte komentář