Chcete vypadat stále skvěle a mladě? Jestli patříte mezi lidi, kteří nechtějí ke svému zkrášlení přistupovat umělou cestou – například plastikami, injekcemi, chirurgickými zákroky, nebo dokonce léky – máme pro vás řešení, které je neškodné a naprosto přirozené.

Tím řešením se může stát tzv. plasticko-léčebná masáž

youngfaceTato technika se nazývá omlazení obličeje Youngface. Jedná se skutečně o čistou masáž, která celkově omladí vaši pokožku, navrátí jí vitalitu a zbaví ji vrásek. Masáž je totiž radikální a velmi působivá a účinná. Vyvinula se ze starodávných altajských praktik, které na sebe vzaly novodobou podobu a zázračně fungují dodnes.

Po této masáži bude váš obličej jako znovuzrozený. Tato léčebná praktika je účinná zejména proto, že je postavena na přirozených regeneračních schopnostech kůže. Masážní pohyby totiž aktivizují starší rezervy vaší kůže. Jedná se o nárazové a speciální pohyby, které vykonává masér. Tyto pohyby spustí proces hloubkového samočištění kůže. Pokud se masérovy podaří obličej správně zregenerovat, vaše pleť začne pracovat tak efektivně a správně, jako by vám bylo znovu 20 let. Tímto způsobem je možné zestárnutí pokožky oddálit až o 5-7 let. Přirozeně a ekologicky, bez chemických, či lékařských zákroků.

Díky tomu, že se nejedná o chemický, či lékařský zákrok netrpí ani vaše kůže. Po této wellness terapii bude kůže nádherně celistvá a neporušená. Nedojde k traumatizování kůže prostřednictvím umělých a cizích látek.

Po procedurách bude vaše pleť znovu výborně elastická a vyhlazená. Dojde k vyhlazení i hlubokých vrásek kolem obličeje a očí. Dojde také k odstranění odumřelých buněk. Díky tomu, že se zvýší schopnost dýchání kůže, dojde k tzv. rozzáření obličeje – vaše pleť bude o něco světlejší a zářivější.

K tomu, aby se tento proces, který má na svědomí celou regeneraci vaší pokožky, spustil, stačí pouhé 4 procedury. Jedna procedura tvá cca hodinu a 20 minut. Aby byl proces efektivní je potřeba jednotlivé procedury provádět 4 dny po sobě. Jestliže toužíte po dlouhodobých výsledcích, je vhodné po domluvě s masérem, celý cyklus opakovat jednou až dvakrát ročně.

Zanechte komentář