Zajímá vás, jaké jsou nejčastější chyby v líčení, kterých se ženy dopouštějí? Nebo chcete vědět, čeho se máte při líčení vyvarovat? Pak určitě čtěte dál…

liceni make upPrvní velkou chybou bývá, pokud pod váš make-up nepoužijete žádný krém. Použít krém je důležité protože žádný make-up vaši pleť nebude hydratovat. Pokud tuto chybu uděláte, vaše pleť bude příliš vysušená a budou se na ní vytvářet šupinky. Další velmi viditelnou chybou je, zvolení špatného odstínu make-upu. Pokud chcete dosáhnout opáleného vzhledu, použijte samoopalovací krém ale ne make-up, tím dosáhnete jen nepřirozeného vzhledu. Pozor si také dávejte na to, abyste dobře rozetřeli přechod mezi tváří a krkem.

Pokud používáte tvářenku, dejte si pozor, abyste nevypadala jako Marfuša. Mějte na paměti, že stačí tvářím dodat pouze trochu barvy a rozhodně není potřeba to s barvou přehánět. Pokud se vaše pleť mastí, je dobré pleť přepudrovat. Zde si ale také dávejte pozor aby, jste nepůsobila moc přepudrovaná. Nechtěným efektem moc přepudrované pleti je to, že vaše pleť poté zestárne o několik let.

Další chybou bývá špatný výběr řasenky

Řasenka by vám neměla v žádném případě na očích vytvářet žmolky a řasy slepovat. Takto namalované řasy vypadají opravdu nepěkně a nepřirozeně. Pozor si také dávejte na velmi výrazné barvy očních stínů. Neměli byste také požívat jednu barvu stínu na celé víčko. Stíny se na víčku správně mají stínovat tak, že k vnitřnímu okraji oka patří světlý stín a tmavý stín patří do vnějšího okraje oka. Opatrně se také chovejte při používání třpytek. Vždy je používejte v malé míře.
Pokud se těmto chybám vyvarujete, vaše líčení bude téměř vždy vypadat dokonale.

Zanechte komentář