ixodermNeexistuje snad nikdo, kdo by měl rád složité odstraňování klíštěte. Obzvlášť pokud máte doma malé děti. Každý z nás jistě ví, že bezpečně odstranit klíště malému dítěti je někdy velmi těžký úkol.

Klíště je opravdu nežádaným společníkem na naší kůži. Naštěstí se objevil nový výrobek pod názvem Ixoderm. Tento přípravek je vhodný k rychlé paralyzaci, znehybnění, dezinfekci, usmrcení a následně k rychlému bezpečnému odstranění klíštěte. Zní to skvěle, že? Tento přípravek je opravdu vhodný i pro malé děti nebo i pro malá miminka. Kdo jste rodiči, jistě víte, že přimět vaše dítě k tomu, aby chvilku dělalo to, co chcete je opravdu nadlidský úkol.

Jak ixoderm působí?

ixoderm kremPrvním a zároveň tím nejdůležitějším účinkem Ixodermu je to, že klíště ihned znehybní, bez toho, aby klíště stihlo ránu nějak znečistit. Ixoderm ránu zároveň i desinfikuje. Díky tomuto přípravku klíště odstraníte velice šetrně a zároveň jednoduše.

Pokud jste vlastníky pejska, je v prodeji přípravek Ixoderm Vetri, který je pro pejsky přímo určený. S domácími zvířaty je to asi velice podobné jako s malými dětmi. Když si postaví hlavu, nikdo je nedonutí, aby chvilku postáli a nechali si klíště odstranit. Ixoderm vetri  stačí na klíště aplikovat a po té, co přípravek uschne, se společně s klíštětem z pejskovi kůže oddrolí a to během jeho volného pohybu.

Každý, kdo má zkušenosti s někdy velice složitou procedurou odstraňování klíšťat ať už malým dětem, nebo domáčím mazlíčkům jistě ocení tento přípravek. Jeho kvality jsou opravdu zjevné a spočívají hlavně v rychlosti a bezpečnosti odstranění klíštěte. Navíc Ixoderm i Ixoderm Vetri pro psy a jiná zvířata jsou k dostání je v lékárnách v ČR i na Slovensku nebo si je můžete objednat i online na www.evitality.cz.

Zanechte komentář