Paměť je jedna z nejdůležitějších schopností a vlastností. Bez ní bychom byli jako ztracení a v podstatě nepoužitelní. Paměť dělíme na krátkodobou, dlouhodobou a senzorickou. To podle toho, jak dlouho v ní dané informace udržíme a uchováme.

pametV sortimentu lékáren najdete mnoho pomocných přípravků, které vám pomohou zdokonalit váš způsob života. Dodají vám potřebné vitamíny, nebo pomohou i s některými problémy, které vás každodenně trápí. Například problémy s pamětí. Nejčastěji se prodávají ve formě tablet, které se podávají jako doplňky stravy. Mezi tyto doplňky stravy na podporu paměti patří třeba BrainActive.

Tento doplněk stravy však nemusíte brát jen při problémech s pamětí. Je vhodný také pokud chcete činnost mozku a paměť podpořit. Tedy při učení se na zkoušku, nebo test. Tento přípravek rozhodně ocení studenti, kteří si jistě často lámou hlavu s tím, jak přijít na způsob, jak do hlavy dostat co nejvíce informací a jak je tam efektivně udržet.

BrainActive je stimulant, obsahuje přírodní látky, které mají za úkol zlepšit a podpořit mozkovou činnost. Přípravek obsahuje 13 látek, které činnost mozku podporují, například to jsou ginko biloba, ženšen, DMAE, taurin, guarana a další. Mimo podpory mozkové činnosti také jedincům pomáhá vyrovnat se se stresem, který ke zkouškám většinou patří. Zvýší vaši koncentraci a dodá vám také energii potřebnou pro soustředění.

Kromě toho, že BrainActiv je velice přínosným pomocníkem v řadách studentstva, může svými přínosnými vlastnostmi pomoct i starším lidem. Starším lidem se totiž s přibývajícím věkem paměť znatelně zhoršuje, nebo úplně ztrácí.

Samozřejmě také nic nezkazíte tím, když budete paměť stále cvičit přirozeně a to tak, že ji budete zaměstnávat různými hádankami a logickými cvičeními.

Zanechte komentář