Je naprosto jasné, že když chceme omladit pleť, navrátit jí pružnost, sílu a zdraví, sáhněte po darech přírody. Děti mají od přírody v pleti mnohem více vody a přesně toho chceme u pleti dospělých nebo stárnoucích dosáhnout. Zkuste třeba kaviár nebo hadí jed.

Kosmetika s kaviárem

Kaviár je snad odjakživa značkou pro luxus a bohatství. Ať už jeho chuť zbožňujete nebo ne, vězte, že kaviárová péče patří mezi to nejlepší, co může vaši pleť potkat. Proč tomu tak je? Kaviár vlastně funguje také jako rybí mateřské mléko, kterým se jeseteří či lososí plůdky před vylíhnutím živí. Tato výživa proto musí obsahovat obrovské množství výživných látek, je nabitá vitamíny, aminokyselinami a proteiny. Kaviár dokáže všechno své bohatství předat vaší pleti. Aminokyseliny odpovídají za hydrataci, minerály zpevňují, mastné kyseliny zabraňují ztrátě vlhkosti a obsažené vitaminy A a D likvidují i hluboké vrásky. Sečteme-li všechna pozitiva, nemůžeme se divit astronomickým cenám, které si kosmetické salony za kaviárové ošetření účtují. Naštěstí již existují možnosti, jak si dokonalý luxus užít levněji – kosmetika s obsahem kvalitního kaviáru je dnes na trhu bez problému dostupná.

Certifikovaná kosmetika s polypeptidem z hadího jedu

hadi kosmetikaCo všechno jsme ochotny udělat pro dokonalou pleť? Téměř cokoli! Masírujeme si tvář zlatem, diamantovým prachem, obkládáme ji kaviárem…

Ale napadlo by vás využít pro svou krásu hadí jed? Tato novinka v posledních letech uchvátila Hollywood dokonce natolik, že se slavné divy vzdávají oblíbených injekcí botoxu. V čem zázrak spočívá? Za úspěchem stojí polypeptid z hadího jedu, který kosmetika obsahuje. Tato látka je v současnosti považována za revoluci v boji proti vráskám a celkovému stárnutí pleti. Složka hadího jedu působí na pleťové buňky jako slabé anestetikum, které uvolní právě ta svalová vlákna, která svým smršťováním způsobují tvorbu vrásek. Na rozdíl od botulotoxinových výplní tato anti-age kosmetika nijak neomezuje pohyb obličejových svalů a mimiku. Zmenšení hloubky i těch nejvýraznějších vrásek působením aktivní složky hadího jedu bylo prokázáno vědeckými testy a rozdíl je rozpoznatelný už po prvním použití.

Dáte na reklamu?

Pokud se rozhodnete dopřát své pleti to nejlepší, co současný trh nabízí, vybírejte pečlivě. Nedejte se zlákat reklamou a nesázejte na nejvíce propagované značky. Buďte náročná a vsaďte na kvalitu profesionální kosmetiky, která se nepotřebuje prezentovat v televizních spotech. Výborně se osvědčila španělská firma Diet Esthetic, jejíž produkty jsou výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje ve vlastních laboratořích. Certifikované produkty obsahují vynikající poměry účinných látek a přitom nezruinují váš rozpočet. Chcete-li se maximálně hýčkat za rozumnou cenu, vyzkoušejte právě Diet Esthetic a radujte se z výsledků.

Zdroj: xparefémy.cz

Zanechte komentář