V roce 1863 byla založena firma Bourjois se specializací na divadelní líčidla. O něco později se pak začala zabývat kosmetickými prostředky pro „krásu dam“. To byl jejich slogan. Značka už v té době tak umožnila mnoha ženám, díky modernímu líčení, aby vyjádřila svou osobnost.

Dříve to byla značka, kde se tyto luxusní výrobky vyráběly rukama. Dnes už v důsledku průmyslového rozvoje se výrobky vyrábí v továrnách a zájem o produkty je veliký. Cílem firmy je to, aby nabídli spotřebiteli kvalitní produkt s odpovídající cenou. Na českém trhu jste si mohly produkty od této firmy koupit již v roce 1982. Barevný rozsah kosmetiky se řadí k jednomu z nejširších na českém trhu a každá žena si tu najde svoje!

Zajímavé výrobky
Lesk na rty Effet 3D Max
Lesk Vám přinese ještě o 33% více lesku! Jestliže chcete pro svou pusu maximum lesku, objemu a jemnosti tak je tento lesk právě pro Vás.

Ovocně – zeleninový sprchový gel
Sprchový gel obsahuje výtažky z ovoce a zeleniny například z jahody, karotky či jablka. Vitamíny, které obsahuje, jsou velmi prospěšné pro pokožku. Vaše pokožka bude již po prvním použití rozzářená a plná energie. Sprchový gel je dermatologicky testován. Při jeho používání určitě oceníte jeho lahodnou a ovocnou vůni!

Odličovací tonikum
Odličovací tonikum zanechá vaši pleť vláčnou a silnější než předtím. V přípravku je obsažen vitamín C, po kterém pleť získá větší jas. Alkohol odličovací tonikum neobsahuje. Je dermatologicky testované a hodí se pro všechny typy pleti.

Minerální bahenní peeling na obličej
Vysoce účinný peeling. Velmi efektivně odstraňuje buňky, ale přitom je šetrný k vaší pleti. Obsahuje bahenní minerály z Mrtvého moře. Výsledkem je regenerovaná, sametově hladká a vyčištěná pleť.

Zanechte komentář