Avon je celosvětově známá kosmetická značka. Ve vývoji nových technologií se řadí mezi ty nejlepší. Produkty od Avonu si můžete vybrat prostřednictvím katalogů, kterých se ročně vytiskne přes 600 miliónů. Ty se pak dostanou celkem do více jak 140 zemí na celém světě.

Od roku 1991 působí Avon na českém trhu. Ročně SKIN CARE LABORATORIES otestuje a vyvine více jak 600 produktů. Celá společnost vlastní více jak 80 patentů což ji řadí mezi přední světové firmy vyrábějící kosmetiku.

Něco málo o řadách značky Avon
- Anew Beauty: Je to dekorativní kosmetika, která bojuje se známkami stárnutí na Vaší pokožce a zároveň ji zkrášluje! Má lehké složení, což zaručí pleti přirozený vzhled. Dokáže zakrýt drobné nedokonalosti pleti a vrásky. Vaše pleť získá po používání kosmetiky mladiství vzhled.
- Anew Clinical: Tato řada je určená pro řešení specifických problémů pleti jakými jsou červené žilky, nerovnosti povrchu pleti, rozšířené póry či pigmentové skvrny. Výsledkem používání kosmetiky bude vyhlazení hlubokých vrásek. Použít se mohou i na zralou pleť.
- Arabian Glow: Řada přípravků, které ocení ženy milující krásně opálený vzhled. Výrobky se doporučují pro letní líčení.
- Anew Alternative: Pokud Vás trápí viditelné známky stárnutí, sáhněte po této řadě výrobků. Doporučuje se pro věkovou kategorii 30+.

Zajímavé výrobky
- Noční intenzivní omlazující krém Anew Alternative
Revoluční krém, který bojuje s viditelnými známkami stárnutí na Vaší pleti. Jeho výjimečnost spočívá v tom, že pomáhá bojovat proti všem známkám stárnutí. Při jeho používání je krém schopný aktivovat přirozenou regenerační schopnost pokožky. A jak to dokázal? Dokázal to tím, že se spojí vysoce účinná bylina Dálného východu a spolu s nemodernější technologií je výsledek zaručený. Krém se snadno vstřebává díky svému krémovému složení. Ženy také ocení to, že po sobě nezanechává mastný film. Výsledkem je hydratovaná a pružná pleť.

- Korektor celulitidy TriLaser Anew Clinical
Trápí Vás celulitida? Vyzkoušejte velmi účinný krém na tento problém. Slouží jako účinná korekce celulitidy a to bez toho aniž bysto museli použít laser. Přípravek zaručuje tři silné účinky. Krém zabírá i na pokročilá stádia celulitidy. Podporuje mikrocirkulaci a napomáhá odvodnění. Buněčnou strukturu obnovuje tím, že podporuje tvorbu kolegenu a elastinu.

Omlazující make-up Anew Beauty SPF 15
Make-up obsahuje omlazující složky. Vaše pleť ihned získá pevnost, jemnost a na pohled bude vypadat o několik let mladší. Další plus si připisuje tím, že vyživuje pleť, čistí póry a vyhlazuje jemné vrásky. Je dokonalejší řadou Anew Beauty jako dekorativní kosmetika. Make-up dociluje toho, aby vrásky a jiné nedokonalosti nebyly tolik vidět tím, že vytvořili technologii Derma Color, která rozptyluje světlo, a tím nejsou nedokonalosti tak viditelné. O přirozený vzhled se stará jeho lehké složení. Ale to není vše. Pokud výrobek budete používat často, bude se zlepšovat jas spolu s barevným tónem pleti. Dále pak zredukuje vrásky a jemné linky.

Zanechte komentář