Základní surovinou výrobků od značky Ahava jsou minerály z Mrtvého moře, ty kosmetice dávají její jedinečné vlastnosti. Při jejich používání zjistíte, že skutečně zvyšují vlhkost pokožky a její prodyšnost. O hluboké čištění pleti se postará originální série péče o pokožku z Mrtvého moře. Výsledky jsou překvapivé. Vaše pleť je zdravější, vypadá mladší a její pružnost je obnovena. Společnost

Ahava používá do svých výrobků pouze patentovanou a jedinečnou kombinaci látek Mineral Skin Osmother. Vlastní na ně i certifikát. Je prokázáno, že můžou pomoci při chronických kožních onemocnění, kdy Vám oficiální léčba nepomohla. Pacienti si jí velmi chválí. Plno lidem pomohla při onemocnění lupenkou, akné nebo ekzémem. Zapomenout nesmíme ani na krémy a pleťové masky, které mají léčivé účinky díky minerálům z Mrtvého moře.

Něco málo o řadách značky Ahava
- Dermud: Dermud je řada od značky Ahava, která je speciálně vytvořená pro lidi, kteří mají citlivou pleť, velmi suchou, nemocnou nebo alergickou.
- Men: Tato řada je speciálně vyvinutá pro muže. Její výsledky jsou velmi efektivní.
- Pure Spa: Výrobky Vám poslouží pro povzbuzení celého těla a zároveň i pro zklidnění. Jsou to minerální soli, tělové krémy, peelingy či bahno z Mrtvého moře.
- Source: Výrobky poskytují péči o celé tělo. Najdete mezi nimi například pleťovou vodu nebo vlasovou kosmetiku.

Zajímavé výrobky
- Intenzivní výživný krém na nohy pro suchou pokožku
Popis: Krém na nohy obsahující minerální látky z Mrtvého moře. Jeho účinky každý pocítí. Vaše pokožka se zklidní, zahojí a bude vypadat zdravěji. Je to tím, že krém pronikne velmi hluboko do suché pokožky. Je to dokonce klinicky dokázáno, že krém viditelně hojí popraskanou a suchou pokožku.

Výživný tělový krém Dermud
Krém proniká hluboko do pokožky. Pokožka se brzy zklidní, zahojí a je omlazena. Její bohaté složení pomáhá při svědění kůže, její drsnosti, suchosti a navíc zmírňuje podráždění pokožky. Zároveň díky výtažkům z bahna z Mrtvého moře, vitamínu E, aloe vera a provitaminu B5 posiluje obranyschopnost. Při jeho použití si všimnete, že Vaší pokožku nechá jemnou, hladkou a zapomenout nesmíme na to, že obsahuje i UV filtr. Velmi dobré je jej používat v zimním období. Jestliže pak trpíte ekzémy či lupenkou rozhodně tento krém vyzkoušejte.

Minerální krystalická sůl
Koupel s touto soli Vám zaručí luxusní zážitek pro Vaše tělo i duši. Její látky uvolní svaly a zároveň zmírňují bolesti. A jaký je výsledek? Vaše pokožka bude hebká a jemná na dotek. Vzácné minerály se získávaly odpařováním z vod Mrtvého moře. Tajemství soli spočívá v mnohaletých výzkumech, které zaručí zdraví a krásu!

Zanechte komentář